Webnetic

کامپوننت VirtueMart یکی از کامپوننت‌های پرکاربرد در زمینه طراحی فروشگاه‌های اینترنتی در قالب جوملا است که توانمندیهای ویژه‌ای را به نمایش گذاشته که فروشگاه سازهای دیگر فاقد آن هستند.

VirtueMart یک کامپوننت رایگان و تحت جوملا می باشد که با استفاده از هسته ی جوملا امکان ساخت فروشگاه مجازی را برای کاربران فراهم می سازد. ساختار دیتابیس VM به گونه ای است که کمترین شوک به دیتابیس منتقل شود و اطلاعات خود را در 70 جدول پیاده سازی می کند. هرچه تعداد این جداول بیشتر باشد، فشار به جداول مختلف تقسیم می شوند و این امر باعث افزایش سرعت سایت خواهد شد. ازطرف دیگر در هر Table موارد بیشتری می توان گنجاند تا یک Quary و همین امر نشانه گستردگی این کامپوننت می باشد.
طراحی این کامپوننت به گونه ای بوده که از نسخه های قدیمی تر تا نسخه ی جدید تغییرات فیزیکی خاصی به چشم نمی خورد و نسخه های جدید صرفاً جهت رفع مشکلات گزارش شده یا بهینه سازی در کامپوننت منتشر شده اند؛ این مورد نمایانگر معماری صحیح و کامل نویسندگان این کامپوننت است که با گذشت چند سال از نسخه ی ابتدایی ساختار کامپوننت را ثابت نگه داشته اند. VM این امکان را به مدیران سایت می دهد که برای نمایش محصولات خود قالب طراحی کنند و در قالب نحوه ی نمایش را تعیین کنند. البته این امکان برای افراد مبتدی کمی با مشکل همراه است ولی با کمی تغییر در فایل components/com_virtuemart/themes/default/theme.config.php می توانید با چند تغییر جزئی فروشگاه خود را به شکل دلخواه نمایش دهید.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی با جوملا شما نیاز به نصب یک کامپوننت فروشگاهی بروی جوملا دارید تا با استفاده از آن محصولات ، مجموعه ها و تنظیمات فروشگاه را انجام داده و بروی سایت ، فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید . این فروشگاه ساز ها که در دو مدل تجاری و رایگان عرضه میشوند دارای امکانات کاملی برای ایجاد فروشگاه هستند یکی از این افزونه های فروشگاه ساز ، افزونه فروشگاهی ویرچومارت ( Virtuemart ) یکی از قدیمی ترین افزونه های فروشگاهی رایگان میباشد که برای جوملا طراحی شده است و با داشتن قابلیتهای بسیار حرفه ای محبوبترین فروشگاه ساز رایگان جوملا از سال 2010 تا به امروز شده است .

Im.

Lm.

امکان ایجاد سطوح دسترسی برای مدیریت و فروشنده (بصورت مستقل از هستۀ جوملا)

تعیین حمل و نقل و پرداخت آنلاین

ایجاد مجموعه و زیر مجموعه برای محصولات با تصاویر

امکان نمایش فیلدهای سفارشی برای مجموعه خاص

امکان فروش فایل های دانلودی

نمایش وضعیت کالادر انبار

نمایش وضعیت سفارش (تعلیق، پرداخت شده، لغوشده و …)

امکان ایجاد سطوح فروشندگی و فرم تماس با فروشنده

امکان پرسش از کالای خریداری شده

گزارش گیری به صورت ماهانه، هفتگی یا روزانه درتاریخ و زمان خاص

امکان نمایش مالیات و احتساب آن بر قیمت کالا

امکان ایاد تخفیف کالا در زمان خاص بصورت درصدی یا کسر قیمت خاص

امکان ایجاد کپن تخفیف بصورت درصدی یا کسر قیمت خاص

امکان ایجاد تولید کننده ی کالا و نمایش مشخصات آن

امکان ایجاد روش پراختی و پیکربندی آن

امکان ایجاد ویژگی های کالا و تأثیر آن بر روی قیمت (به عنوان مثال رنگ مشکی 200تومان و رنگ سفید 300 تومان)

امکان امتیاز دهی به کالاها

امکان تعیین واحد های اندازه گیری رایج

خروجی از کالا با استفاده از هسته جوملا (PDF,CSV,Print)

افزودن گروه تصاویر کالا(نمایش ابعاد از جهات مختلف بصورت عکس)

نمایش کالاهای مشابه

امکان چینش کالاها بصورت الفبا یا صعودی یا نزولی بودن قیمت کالا

امکان ایجاد فیلدهای سفارش ثبت نام خریدار(مثلاً آدرس، تلفن تماس و…)

تعیین قیمت هزینه حمل نقل (پیشتاز یا سفارشی)

طراحی سایت,طراحی وبسایت,وبسایت جوملا,طراحی سایت با جوملا Joomla,طراحی سایت با جوملا,پشتیبانی اختصاصی,نصب افزونه رایگان,بازاریابی اینترنتی,طراحی سایت و سئو,سئو وب سایت,هزینه طراحی سایت,خدمات طراحی سایت,طراحی سایت شرکتی,طراحی سایت فروشگاهی,هزینه طراحی سایت,,,,,,,,,,,,,